Lula

Lula przyjechała do schroniska wraz z rodzeństwem, które niestety zmarło. Kotki przyjechały z mocno rozwiniętym katarem, skrajnie zabiedzone. W dniu przyjęcia koteczka ważyła połowę mniej niż powinna adekwatnie do wieku 🙁 Jednak Lula to waleczna dziewczyna i wyzdrowiała <3 Dziewczynka ma 4 miesiące (stan na 30.11), potrafi korzystać z kuwety, jest zaszczepiona i odrobaczona.

Kicia uwielbia towarzystwo innych kotów jak na dzieciaka przystało. Kocha się bawić, ganiać, szaleć! To wulkan energii. Jeśli chodzi o relacje z ludźmi – Lulcia to kot marzenie. Wystarczy na nią popatrzeć, skupić na niej swoją uwagę, a ona od razu zaczyna mruczeć. Jeśli dołożymy do tego miziaka po główce to jej mruczenie zacznie przypominać głośny traktor. Dziewczynka jest bardzo mądra, mimo swojego młodego wieku reaguje na imię i od razu przybiega (słodko mrucząc) w nadziei na przytulasy lub jedzonko. Jest również bardzo pomysłowa! Nieważne, że ma multum zabawek pod nosem.. papier toaletowy porozwijany po całym mieszkaniu TO JEST TO! 😉

Luleńka kocha być noszona na rączkach, najlepiej owinięta w coś cieplutkiego, wtedy od razu zasypia. Kocha spać na człowieczku, najlepiej na szyi lub klatce piersiowej. Czasami zdarzy się jej zbyt mocno napierać na zabawę i jest zbyt natrętna do innych kotów, ale w końcu dziecięcy wiek ma swoje prawa.

Lula je jedynie mokrą karmę, dlatego nowy opiekun również musi zadbać o jej odpowiednią dietę bez suchych groszków. Dziewczynka najchętniej zamieszkałaby z drugim kotkiem lub pieskiem (jest odważna – zaczepia 7kilowego kumpla), ponieważ nie lubi nudy.

Warunki, które musi spełnić opiekun Luli to:

  • dom niewychodzący
  • zabezpieczony balkon, okna, a w przypadku domu z ogródkiem – woliera
  • odpowiednia dieta
  • sterylizacja w wyznaczonym terminie

Kontakt w sprawie adopcji

  • Ewa 576 661 626