Iskra

Iskra to przepiękna psia dziewczynka, która w genach ma coś z husky’ego na pewno. Wystarczy spojrzeć jej w oczy i wszystko staje się jasne! Iskra jest jeszcze dzieckiem i bardzo potrzebuje swojego człowieka. To wielki pieszczoch i lubi być blisko. Porcja głasków to psie witaminy i obiecujemy, że zażywać ich będzie codziennie.

Sunia jest niezwykle przyjazna i bardzo lubi psie towarzystwo; Ma duży potencjał dogadać się też z kotami i towarzyszyć komuś w pasji jeździeckiej. Byliśmy w stadninie na wycieczce i sprawdziliśmy!

Iskra to bardzo mądry dzieciak i łapie wszystko w lot. Gdyby chodziła do szkoły to ukończyłaby ją z wyróżnieniem więc warto ten psi potencjał wykorzystać. Ćwiczenia to nie tylko trening, to też zabawa i w ten sposób wzmacniamy też więź z psem. Jedynym, aspektem nad którym należy popracować z Iskrą, to zostawanie samemu w domu, uwielbia towarzystwo człowieka i jest to dla niej bardzo cenne.

Zachęcamy do poznania tej CUUUDOOOWNEJ Dziewczyny! Serdecznie Państwa zapraszamy na spacery z tym cukierkiem. Do zobaczenia!

Kontakt w sprawie adopcji

  • Małgosia 509 274 112
  • Kasia 502 357 571
  • Lucjan 501 166 112