Ela i Nero

🔴 Szukamy nowego domu dla Eli i Nera 🔴

Niestety, Ela i Nero nie mogą zostać w swoim domu 🙁 Kot-rezydent przepłacił ich obecność ogromnym stresem, który doprowadził go do krytycznego stanu. Po konsultacjach z behawiorystami zapadła decyzja, że najlepszym wyjściem będzie znalezienie dla parki nowego domu.

Bura Ela to ok. 3 letnia kotka, przygarnięta z lasu. Kotka nie była dzikim, wolnożyjącym kotem, tylko kotem zaprzyjaźnionym z człowiekiem, chodzącym przy nodze jak psiak, mruczącym, szukającym kontaktu i bliskości. Jest bardzo mądra i to pewnie pozwalało jest przetrwać w lesie.

Czarny Nero, jej synek, ma 8 m-cy, ma w sobie jeszcze potrzebę zabawy i instynkt łowcy, biega po domu z myszkami w pyszczku, ale im starszy, tym więcej czasu lubi spędzać również na przyjemnym leniuchowaniu, przytulony do Eli.

Obydwa koty są ciekawskie, potrzebują kontaktu, lubią być tam, gdzie coś się dzieje i szczególnie Nero, jest wszędzie tam, gdzie jest człowiek. Świetnie czują się razem, nie szczędzą sobie czułości, bawią się, czasem w zabawie podgryzają. Nie sprawiają żadnych trudności behawioralnych, są zdrowe, zaszczepione i wykastrowane.

Szukamy dla kotków wspólnego, bezpiecznego domu.

Kontakt w sprawie adopcji

  • Ewa 519 302 654