Magia

Magia to młodziutka sunia w typie owczarka belgijskiego. Ma belgową chęć do pracy i jest zapatrzona w człowieka. Jest bardzo inteligentna, sprytna, uwielbia długie spacery, wspólne bieganie po lesie oraz zabawy węchowe.

Jest też psem wysokowrażliwym, dlatego potrzebuje domu w spokojnej okolicy. Gwar ulicy ją przeraża, mamy przypuszczenia, że przeżyła jakiś traumatyczny kontakt z samochodem. Nie znaczy to, że nie lubi podróżować. Wręcz przeciwnie do samochodu wskakuje z dużym entuzjazmem jednak musi podróżować w klatce kennelowej którą zna i umie z niej korzystać.

Nie musi być psią jedynaczką. Nie szuka konfliktu a wręcz zaczepiona odpuszcza. W domu tymczasowym mieszka z mniejszą suczką i dobrze się z nią dogaduje. Jednak w pierwszym kontakcie jest dość intensywna co psy mocno lękowe czy wycofane może odstraszać. Nie akceptuje kotów więc wykluczone jest aby mieszkała z nim pod jednym dachem.

Na ten moment nie wiemy jak Magia reaguje na dzieci. Ze względu na jej siłę oraz energię nie rekomendujemy jej do domu z bardzo małymi dziećmi.

Magia jest dobrym wyborem dla osób które szukają pracującego pieszczocha bo taka właśnie jest ta MAGICZNA dziewczyna. Kocha człowieka całą sobą. Kto pokocha i zaopiekuje się tą piękną atletyczną dziewczyną?

Obecnie przebywa w Makowie Mazowieckim (około 80 km od Warszawy).

Kontakt w sprawie adopcji

  • Tośka – 530 526 479
  • Ania – 600 803 600