Klawesyn

Altówka, Banjo, Klawesyn, Werbel, Basetla (koty o numerach 743-747/21) trafiły do schroniska z jednego domu. Miały wcześniej wszystko – ciepły kąt, opiekuna, poczucie bezpieczeństwa, siebie… Ich pan odszedł, a koty zostały zupełnie same, rozdzielone w schroniskowych klatkach ze względu na chorobę. Na tę wrażliwą grupkę strata domu i samotność wpłynęły w najgorszy możliwy sposób. Stres, wskutek którego bardzo szybko spadła im odporność, przyczynił się do kociego kataru, który doprowadził koty do dramatycznego stanu. Koty pogrążyły się w depresji, odmawiały jedzenia. Dla Werbla, Klawesyna, Banjo i Basetli znalazły się domy tymczasowe. Niestety, Altówka odeszła w schronisku 🙁

Klawesyn 24 sierpnia 2021 trafił do domu tymczasowego. Choć jedną łapką był już po drugiej stronie tęczy, to domowe warunki i leczenie zdziałały cuda <3 Obecnie Klawesyn wygląda już naprawdę pięknie, a rehabilitacja pomaga mu wrócić do formy.

Klawesyn to łagodny, dobry starszy pan. Świetnie dogaduje się z kotami i psami. Lubi wylegiwać się w łóżku ze swoimi tymczasowymi opiekunami.
Jest dosyć wybredny, jeśli chodzi o jedzonko 😉

Z uwagi na wiek Klawesyna (ma 17 lat!) i jego liczne dolegliwości – zostanie w domu tymczasowym na zawsze.

Adopcja wirtualna