Mamba

Poszukujemy domu dla wyjątkowej suni o imieniu Mamba! Mamba to prawdziwa perełka – cudowna, przyjazna, współpracująca i zrównoważona. Towarzyszy jej spokój, nawet w sytuacjach, gdy wokół słychać szczekanie czy łapki walące o kraty.

Mamba jest niezwykle chętna do kontaktu z ludźmi, zawsze gotowa do miłego przywitania, ale nie jest nachalna. Jej serce tęskni za opieką i bliskością człowieka.

Sama Mamba jest trochę nieśmiała, ale szybko otwiera się na nowe doświadczenia. Choć trochę boi się innych psów, to zawsze szuka wsparcia w ludziach.

Mamba przeszła niedawno zabieg ortopedyczny na tylnej łapce i powoli dochodzi do siebie. Mimo to jest bardzo dzielna, wesoła, chętnie chodzi na spacery (choć zgodnie z zaleceniami lekarskimi są one na razie bardzo krótkie). Niedługo rozpocznie w schronisku rehabilitację, jednak na pewno o wiele szybciej doszłaby do siebie w domu. W związku z tym szukamy dla niej także domu tymczasowego ze wsparciem Fundacji Przyjaciele Palucha. Przyszli opiekunowie muszą być gotowi na kontynuację rehabilitacji i ewentualnego leczenia suczki. Z uwagi na delikatny stan jej łapki, na razie szukamy jej domu bez schodów, innych zwierząt czy małych dzieci (Mamba nie może na razie zbytnio się ekscytować i energicznie bawić).

Jeśli jesteś gotowy dać Mambie dom, ciepło i miłość, to jesteśmy przekonani, że zyskasz wspaniałego towarzysza na długie lata. Czekamy na nią na Ciebie!

Kontakt w sprawie adopcji

  • Karolina 600 013 306
  • Justyna 600 421 121