Szkitka

Nasza nowa podopieczna jest nie tylko wyjątkowa pod każdym względem, ale też bardzo waleczna. Szkitka jest w schronisku już od jakiegoś czasu. Dzielnie walczyła z choroba marząc o tym, że w końcu znajdzie wymarzony dom i kochającą rodzinę Jak na swój młodziutki wiek już wiele w życiu przeszła, tylko ona wie co spotkało ją zanim trafia do schroniska. Mała trafiła do nas z kikutem tylnej nóżki. Jej brak natomiast wcale Szkitce nie przeszkadza korzystać z życia w pełni Ta urocza brunetka nadal ponad wszystko kocha człowieka, jest wesoła i aktywna, gotowa do poznawania świata u boku swojego opiekuna. Szukamy dla Szkitki kogoś kto zakocha się w małej od pierwszego wejrzenia, kogoś kto docenia ją taką jaką jest i nie będzie zwracał uwagi czego jej brakuje, kogoś kto popatrzy na nią przede wszystkim otwartym sercem Krótko mówiąc szukamy anioła dla Szkitki.

Szukamy dla naszych najmłodszych podopiecznych kochających opiekunów, którzy poza wesołym dzieciństwem zapewnią im również odpowiednie wychowanie, by nasze maluszki mogły w przyszłości wyrosnąć na wzorowe psy towarzyszące. Pamiętaj jednak, że adopcja szczeniaka to ogromna odpowiedzialność na lata, decyzja o tym powinna być dobrze przemyślana, a sam adoptujący odpowiednio do tego obowiązku przygotowany.

Nie znając rodziców maluchów nie możemy dać gwarancji na jakiego psiaka docelowo wyrosną maluszki, dlatego przyszły adoptujący powinien być gotowy na każdy możliwy rozmiar swojego psiego przyjaciela.

Masz trochę wolnego miejsca na swojej kanapie i w sercu? Zadzwoń!

Obowiązuje procedura przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji