Radzio

PILNIE POTRZEBNY DOM CHOĆBY TYMCZASOWY

Radzio szybko musi znaleźć nowy dom z powodu nagłej zmiany sytuacji życiowej opiekunki.

Radzio jest sympatycznym energicznym psem. W domu nie sprawia kłopotów. Zostaje spokojnie sam w domu. Uczy się w ciągu dnia odpoczywać i zajmować sobą (im dłuższy spacer rano tym potem jest spokojniejszy). Na spacerach reaguje na przywołanie. Uwielbia długie, aktywne spacery i zabawy piłką. Do dzieci jest bardzo łagodny, chętnie się z nimi wita i na nie nie skacze.

Wychodząc z Radziem na spacer, człowiek od razu się uśmiecha – ten psiak emanuje taką pozytywną energią! Nasz podopieczny jest żywiołowy, ale także posłuszny. Lubi brykać, skakać, jednak nade wszystko ceni współpracę z człowiekiem i dostosowuje się do ustalonych zasad.

Radzio pięknie zachowuje się podczas jazdy autem. Został również zabrany na Akcję Adoptuj Warszawiaka w Parku Skaryszewskim gdzie zachowywał się wyśmienicie!

Dla tego wspaniałego psa szukamy domu, który odpowiednio spożytkuje jego energię. Radzio w schronisku jest trochę rozbrykany, dlatego potrzebuje opiekuna, który go dobrze poprowadzi, wyznaczy pewne granice i będzie wiedział jak zaspokoić potrzeby młodego, aktywnego psa.

Kontakt w sprawie adopcji