Misza

Misza przebywa w domu tymczasowym od 5 grudnia ubiegłego roku.

W schronisku zaczął się poddawać, nie chciał chodzić na spacery, schudł bardzo, musieliśmy znaleźć dla niego nowe miejsce. Jego wolontariuszka Ola podjęła się opieki nad Miszą i wzięcia go do siebie.

Miszka w domu to mały aniołek, grzecznie zostaje sam, trzyma czystość, dużo się przytula i szuka kontaktu z człowiekiem. Powoli nabiera apetytu na życie, to cudowny, spokojny i ciepły psi senior. Nie szczeka, nie rozrabia no chyba, że ktoś je przy nim bułkę, wtedy wstępuje w niego dodatkowa energia i daje do zrozumienia, że ta bułka mu się należy 😀

Ma piękne sarnie oczy, którymi z ufnością wpatruje się w drugi koniec smyczy powoli krocząc na spacerze i zwiedzając okolicę. Uśmiecha się do wszystkich sąsiadów i wesoło macha ogonkiem do przechodzących ludzi.

Mieszka obecnie z innym pieskiem, z którym nawet nieźle się dogaduje, poza domem inne pieski ignoruje albo ładnie się komunikuje. Nasz psi senior mógłby zamieszkać z innym psiakiem.

Zdrowotnie Misza przeszedł szereg badań, wyniki wyglądają na dobre, ale Miszka nadal nie nabiera masy ciała tak jak powinien. Miszka musi przejść zabieg usunięcia guza, czekamy na opinie weterynarzy, czy możemy poddać go narkozie.

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś adoptować seniora?

  • śpi więcej niż młody psiak
  • jest spokojny
  • nie biega, nie ucieka
  • bardzo potrzebuje ciszy i spokoju

Jeśli chcesz go poznać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jeśli nie będziemy mogli odebrać, prosimy o wiadomość SMS, na pewno oddzwonimy.

Kontakt w sprawie adopcji