Bruce

BRUCE to wspaniały pies, przyjazny, radosny i pozytywnie nastawiony do człowieka. Uwielbia długie spacery i głaski. Umie cieszyć się z każdej poświęconej mu chwili.

Bruce również choruje na hemofilię typu A. To nieuleczalna choroba, ale dzięki odpowiedniej opiece i przyjmowaniu leków może cieszyć się długim życiem w zdrowiu i sprawności. Trzeba tylko unikać sytuacji w których mogłoby dojść do zranienia, urazów i potencjalnych krwawień, a tym samym pojawiania się krwiaków i kulawizn. W warunkach schroniskowych nie byliśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej opieki i właściwego leczenia.

Bruce opuścił więc schronisko i zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie. Jego stan w domu polepszył się dzięki troskliwej opiece i przyjmowaniu leków. Nie kuleje, a krwiaki, które pojawiły się w schronisku wchłaniają się.

BRUCE żyje swoim życiem i nie zdaje sobie sprawy z choroby. Na spacerach biega jak kozica, chce się przytulać i korzystać ze spaceru w 200%. Dzięki temu, że mieszka w domu tymczasowym wiemy, że świetnie odnajduje się w warunkach domowych. Zostaje sam w domu, nie niszczy, a wszystkie potrzeby załatwia na zewnątrz. Na obecnym etapie nie dogaduje się z innymi psami, więc szukamy mu domu stałego bez innych zwierząt.

Szukamy dla Bruce’a domu stałego, który świadomy jego choroby zapewni mu bezpieczeństwo, podawanie leków i opiekę weterynaryjną. Domu, który również będzie kontynuował pracę nad jego socjalizacją z innymi psami. Jesteśmy przekonani, że Bruce za opiekę odpłaci się wielką psią miłością.

Kontakt w sprawie adopcji