Tekila

Poznajcie Tekilę – bajecznie piękną i bardzo pojętną panienkę, która – choć nie miała kolorowego szczenięctwa – bez problemu wkroczyła na salony i obecnie oczekuje na adopcję w domu tymczasowym w centrum stolicy 🙂

Z Tekilą jeszcze się poznajemy, ale już wiadomo, że to 30-kg maleństwo lubi bliskość człowieka i potrzebuje jej, ale nie jest typem, który wchodzi na głowę. Jest łasa na smaczki i ma dużo cierpliwości do nauki – potrafi długo skupiać uwagę. Byłoby świetnie, gdyby nowy opiekun wykorzystał ten potencjał i kontynuował rozpoczętą w domu tymczasowym edukację suni 😉 Zresztą Tekila uwielbia się uczyć, w mig łapie nowe komendy i widać, że współpraca z człowiekiem sprawia jej radość.

Tekila dopiero poznaje wielkomiejskie życie. Na spacerach wiele rzeczy jest dla niej nowych, dlatego profilaktycznie je obszczekuje 😉 Wystarczy jednak chwila, obwąchanie nieznanego i można spacerować dalej 🙂

Jeszcze więcej plusów? Maleństwo lubi inne psy, w domu zachowuje czystość, a zostawanie w samotności coraz lepiej jej wychodzi.

Szukamy dla Tekili aktywnych, świadomych opiekunów, którzy zapewnią jej dużą dawkę ruchu i stymulacji umysłowej. Tekilka jest jeszcze psim dzieckiem, do tego sporych rozmiarów, dlatego tak ważne jest, żeby nowa rodzina mądrze ją wychowała.

Kontakt w sprawie adopcji