Vileda

Vileda to księżniczka, bez manier damy 🙂 Nasza mała podopieczna to psiak w typie terriera nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego ale też usposobienia. Jest psiak temperamenty, odważny i bardzo rezolutny, mający swoje zdanie i zdecydowanie umiejący je wyrażać.

Vileda ma w sobie wiele uroku osobistego i umie go w pełni wykorzystać, stawiając na swoim 😉 Obecnie mieszka w domu tymczasowym z innymi psiakami i dobrze się z nimi dogaduje, ale każdy psiak pamięta, że to ona rządzi w tym królestwie 🙂

Vileda jest psiakiem proludzkim, uwielbiającym kontakt z człowiekiem i pieszczoty wszelkiej postaci. Jest to raczej typ psiaka dla konesera, ale my sami wprost uwielbiamy tą małą damę. Szukamy Viledzi opiekuna doświadczonego w pracy z psami, stawiamy na domy raczej bez dzieci ze względu na charakter suni.

Jako fani Viledy możemy być bardzo nieobiektywni, ale uważamy, że jest ona wprost idealna i właśnie na taki dom zasługuje. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że szczęśliwiec, który ją adoptuje zyska wspaniałą psią towarzyszkę 🙂

Viledzia ma obecnie około 5 miesięcy, jest zdrowa i w pełni gotowa do pokochania od zaraz!

Szukamy dla naszych najmłodszych podopiecznych kochających opiekunów, którzy poza wesołym dzieciństwem zapewnią im również odpowiednie wychowanie, by nasze maluszki mogły w przyszłości wyrosnąć na wzorowe psy towarzyszące. Pamiętaj jednak, że adopcja szczeniaka to ogromna odpowiedzialność na lata, decyzja o tym powinna być dobrze przemyślana, a sam adoptujący odpowiednio do tego obowiązku przygotowany.

Nie znając rodziców maluchów nie możemy dać gwarancji na jakiego psiaka docelowo wyrosną maluszki, dlatego przyszły adoptujący powinien być gotowy na każdy możliwy rozmiar swojego psiego przyjaciela.

Masz trochę wolnego miejsca na swojej kanapie i w sercu? Zadzwoń!

Obowiązuje procedura przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji