Nami

Nie wiemy jakie życie dotąd wiodła 12-letnia Nami, jednak możemy się domyślać, że nie było ono usłane różami. Kotka przyjechała do nas wychudzona i cała w dredach, które napewno sprawiały jej ból. Nami w schronisku została poddana diagnostyce, która wykazała zmiany zapalne w nerkach i wątrobie.

Na szczęście Nami trafiła do domu tymczasowego, gdzie opiekunka tymczasowa zadbała o potrzeby kotki. Nami jest już po zabiegu sanacji, powoli też przybiega na wadze. Jej stan jest stabilny i kotka zdaje się być szczęśliwa. Mimo wieku na stałe przyjmuje obecnie tylko suplement na odporność, choć trzeba pamiętać, że może wymagać częstszych wizyt u weterynarza niż kocia młodzież. Do jedzenia najchętniej wcina saszetki kattovit gastrointestinal.

Kicia w domu tymczasowym mieszka z innymi kotami, z którymi się dogaduje, tak więc możemy polecić ją do domu z innym kotem.

Nami chociaż ma bardzo dobrze w domu tymczasowym, chętnie przeniosłaby się do swojego własnego kochającego domku, który będzie dbał o dobrostan kotki. Ta piękna, łagodna i spragniona kontaktu z człowiekiem kicia na pewno się odwdzięczy!

Kontakt w sprawie adopcji

  • Marta 500 409 689