Bułka

Od kwietnia 2024 roku Bułka przebywa w domu tymczasowym pod opieką fundacji. Opis będzie aktualizowany w miarę poznawania suczki w warunkach domowych <3

Bułka to delikatna sunia o ujmującym i spokojnym usposobieniu, która pragnie znaleźć swój własny kawałek ciepłego domu i serca do przytulenia 🥰🥰 Sunia uwielbia towarzystwo człowieka i przytulne chwile na kanapie. Choć preferuje krótsze spacery, towarzyszy jej radość z każdego wyjścia. Jej ideałem jest dom pełen miłości i ciepła, gdzie będzie mogła dzielić się swoją radością z kochającymi opiekunami.

Bułka wymaga stałej opieki weterynaryjnej. Na początku kwietnia przeszła operację stawu łokciowego ze względu na jego zły stan i ból przy chodzeniu. Po zagojeniu ran zabiegowych, Bułeczkę czeka rehabilitacja. Na szczęście sunia na wizytach nie sprawia problemów – wzorowo znosi zarówno wizyty u weterynarza jak i zabiegi rehabilitacyjne. W aucie również nie sprawia problemów.

Bułeczka potrzebuje warunków domowych, a nie schroniskowych, aby w pełni wydobrzeć i cieszyć się pełnią życia. Odwdzięczy się najwspanialszą psią miłością!

Kontakt w sprawie adopcji

  • Justyna – 661-307-099
  • Ania – 507-577-452
  • Małgosia – 609-205-085

Wsparcie Bułki

Chcesz wesprzeć naszą Bułeczkę?
Dorzuć grosz do zbiórki <3