Dżango

Dżango, malutki kundelek, który trafił pod opiekę fundacji po śmierci swojego opiekuna. Mimo ogromnej straty, jakiej doświadczył, codziennie zaskakuje nas swoim pozytywnym nastawieniem do życia. To wspaniały psi przyjaciel, który rozgląda się za nowym domem! Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie zamieszkał z psią rezydentką i kotem. Pilnie szukamy odpowiedzialnego domu stałego, takiego na zawsze, który pokocha, rozpieści i zadba o niego w 100%. To bardzo wdzięczny i bezproblemowy pies, który będzie super kumplem.

Jakim pieskiem jest Dżango?

Dżango po stracie opiekuna został dokładnie przebadany oraz wykastrowany. Jego zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne zostało ocenione pozytywnie.

Dżango w domu tymczasowym zamieszkał z aktywną psią rezydentką, która bardzo go ośmieliła i zwiększyła pewność siebie! Zaczął się bawić pluszakami, chodzi do psiego parku oraz podejmuje próby zabawy z suczką. Zdecydowanie wyszło mu to na plus. Na spacerach wita się z psami albo je omija, nie wchodzi w konflikty. Sprawdzi się jako super duet do drugiego psa.
Stosunek do kotów nasz maluch ma neutralny, może zamieszkać także z kotem 🙂

Dżanguś zachowuje czystość w domu, bardzo ładnie i chętnie spaceruje na smyczy, na spacerach eksploruje teren, węszy, bez problemu podróżuje samochodem.
Ma niedoczynność tarczycy, co wiąże się z podawaniem leków 2 razy dziennie (w postaci tabletki). Koszt miesięczny ok 30 zł.

Dżango jest pieskiem zrównoważonym, spokojnym, pozytywnie nastawionym do ludzi i psów, ale przy niektórych osobach potrzebuje chwili, aby zaufać i przekonać się, że nic mu nie grozi. Po chwili zaczyna merdać ogonkiem i się cieszyć. Jest psem bardzo łagodnym, otwartym na psie znajomości. U weterynarza zachowuje się wzorowo. Lubi spać z człowiekiem w łóżku, ale też chętnie korzysta ze swojego posłania. Będzie wspaniałym towarzyszem dla kogoś, kto prowadzi średnio aktywny tryb życia. Nie jest typem psiego sportowca, za to lubi przebywać na zewnątrz i uczestniczyć w dłuższych spacerach.
Nadaje się na pierwszego psa.

Psi ideał gotowy na nową przygodę! Może właśnie Tobie zabije mocnej serce na widok tego małego kundelka🙂?

Kontakt w sprawie adopcji

  • Zuzia 600 369 297