Delta

Delta to łagodna, urocza sunia, której życie postawiło wiele kłód pod nogi. Kiedy miała zaledwie trzy miesiące, znaleziono ją w lesie, porzuconą wraz z trójką swojego rodzeństwa. Dzięki opiece i miłości ludzi w schronisku, Delta odzyskała siły i swym szczenięcym urokiem skradała serce każdemu, kto miał okazję spojrzeć w jej błyszczące oczka. Wydawało się, że adopcja, która odbyła się w niedługim czasie, przyniesie jej tylko radość i miłość. Los miał dla niej jednak inne plany… Po niespełna 3 miesiącach okazało się, że potrzebuje pilnej operacji serca, ponieważ zdiagnozowano u niej otwarty przewód tętniczy (PDA), wadę wrodzoną, która obciążała jej młode serduszko. Wtedy Delta w przykrych okolicznościach powróciła do schroniska.

Na szczęście udało się znaleźć do tymczasowy dla Delty i sunia przeszła potrzebny zabieg. Obecnie jej serduszko ma się coraz lepiej – Delta jest na dobrej drodze do całkowitego wyzdrowienia. Lekarze widzę szansę na całkowite odstawienie przyjmowanych leków.

W domu tymczasowym dała się nam poznać jako łagodna, przyjazna i ufna sunia, która bardzo szybko podbija serca napotykanych osób. Zupełnie nie widać po niej, że cokolwiek jej dolegało – jest pełna energii i rezolutna, dlatego trzeba uważać w domu na pozostawiane przedmioty! 😛 Na spacerach rozpiera ją energia i ciekawość świata. Do tego, bardzo ceni sobie kontakty z innymi czworonogami, które ochoczo zaczepia do zabawy.

Jeśli szukasz młodego, pełnego energii, a zarazem łagodnego psa – Delta może być strzałem w dziesiątkę! Zachęcamy Was odwiedzenia Delty w domu tymczasowym w Warszawie. Może to właśnie Wy będziecie tymi, którzy podarują jej dom na stałe? 🙂

Kontakt w sprawie adopcji

Adopcja wirtualna