Pyza

Pyza szuka domu na zawsze.

2-letnia Pyzulka jest pieskiem ciekawym świata, a jednocześnie bardzo wrażliwym. Kocha życie, ludzi i przede wszystkim zabawę 😊 Nie ma kondycji na forsowne spacery, ale uwielbia biegać, węszyć, bawić się piłeczką. Jest pozbawiona agresji wobec kogokolwiek i czegokolwiek. Zdarza jej się jednak podgryzać w zabawie, ale uczy się, że to nie przystoi damie.

Pyza w schronisku była psem bardzo lękliwym. W domu tymczasowym nabrała odwagi, ale na spacerach wciąż lubi wybierać znane sobie ścieżki.

W domu tymczasowym mieszkała z inną, małą sunią i świetnie się dogadywały. Na zewnątrz chętnie wita się z pieskami i jest coraz śmielsza w tych kontaktach.

Pyzulka panowała już załatwianie się na zewnątrz. Grzecznie też zostaje sama w domu.

Pyza ma krótkie podniebienie i małe dziurki w nosie, utrudniające oddychanie. Przeszła korektę podniebienia i plastykę skrzydełek nosa, co znacznie poprawiło oddychanie. Jest również pod opieką okulisty i ma stwierdzony zanik prawej gałki ocznej, która prawdopodobnie będzie musiała być usunięta. Drugie oczko wymaga systematycznego podawania kropelek.

Szukamy dla Pyzulki spokojnego domu i cierpliwych, czułych ludzi, którzy będą ją po prostu kochać i będą dbali o jej zdrowie.

Kontakt w sprawie adopcji