Elza

Elizabet, zwana również Elzą, to błękitna kocia dama, która źle znosiła schronisko, bo to też nie miejsce dla takiej damy. Jej historia, jest taka jak wielu trafiających do schroniska kotów. Był dom, była opiekunka, opiekunka zmarła, kot stracił dom. Elizabet jest właścicielką nieziemski i zjawiskowych, ogromnych zielonych oczu.

Kotka jest bardzo spokojna, trochę wycofana i nieśmiała. Lubi głaskanie i towarzystwo człowieka, potrzebuje tylko trochę czasu, żeby się do niego przekonać. Potrafi delikatnie zakomunikować, że pieszczot jest za dużo. W domu dała się poznać, jako kotka zapatrzona w swojego opiekuna, szukająca w nim wsparcia. Jest bardzo towarzyska. Większość czasu lubi się wylegiwać, najchętniej na łóżku, tam gdzie jest miękko. Chętnie też chwilę pobawi się wędką, żeby przypomnieć sobie czasy polowań. Wieczory chętnie spędza przed telewizorem na kanapie.

Dla Elzy szukamy domu spokojnego, wyciszonego, który da jej przestrzeń i czas, domu, który rozumie potrzeby kocich seniorów oraz potrafi zadbać o puszyste, błękitne futerko kici. Elizabet może zamieszkać z innym spokojnym, nienatarczywym kotem w podobnym wieku lub zostać kocią jedynaczką.

Elza bierze lek Solensia na utrzymanie komfortu życia. Kotka jest wykastrowana i po przeglądzie stomatologicznym w trakcie którego zostały jej usunięte pozostałe ząbki. Testy FELV i FIV ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji