Trufla

Trufla od listopada przebywa w domu tymczasowym pod opieką naszej fundacji, ze względu na jej stan zdrowia nie szukamy jej domu stałego tylko wspieramy dom tymczasowy w pokrywaniu kosztów leczenia.

TRUFLA niedawno przeszła drugą operację usunięcia guza listwy mlecznej. Niestety i tym razem okazał się, że to guz złośliwy. Dodatkowo po ostatnich badaniach okazało się, że ma również zmianę w płucach. Musi zostać poddana chemioterapii. Wysoka złośliwość guza i wiek TRUFLI nie napawają optymizmem. Nie wiemy, ile czasu zostało TRUFLI, ale to raczej kilkanaście miesięcy niż kilka lat.

Truflato bardzo łagodna, radosna i przyjazna suczka. Pięknie chodzi na smyczy, jest idealną partnerką na spacery. Jest niezwykle towarzyska do innych psów, podchodzi do nich z niezwykłą łagodnością. Wspaniale odnalazłaby się w domu z psim towarzyszem, który też w pełni zaakceptowałby Truflę. Nie wiemy jakie życie wiodła przed schroniskiem. Zapewne kiedyś miała dom, ale albo go straciła, albo nie był to dobry dom, bo trafiła do nas zaniedbana, z przerośniętymi pazurami i guzami na listwie mlecznej.