Schino

Od 15 listopada Schino mieszka w domu tymczasowym.

Kiedy Schino trafił do schroniska, byliśmy przekonani, że szybko znajdzie dom. Mały, pogodny, lubiący ludzi i spacery, bez straszków z poprzedniego życia, mimo widocznego zaniedbania. Pies idealny do adopcji i życia miejskiego. Telefon milczy. Schino jest u nas niewidzialny, a bardzo potrzebuje domu! Właśnie odkryliśmy, że w wyniku starego urazu w okolicach szyi może być narażony na ból i dyskomfort. Bardzo potrzebuje kochającego opiekuna, który zadba o jego samopoczucie i nie pozwoli mu cierpieć w samotności 🙁

Schinkowi należy zagwarantować życie bez nadmiaru schodów, dlatego szukamy dla niego mieszkania z windą lub domu z ogródkiem.

Schino bez problemu mija samochody i rowerzystów. Widać, że umie odnaleźć się w przestrzeni miejskiej. Reaguje na przywołanie, pląsa na smyczy bez nadmiernego pośpiechu, jest wielkim fanem smaczków. Lubi wszystkich ludzi i nie jest nachalny. Podczas ostatniej akcji Adoptuj Warszawiaka potwierdził, że miasto nie jest mu straszne. Radośnie pędził przez park, odwiedził nawet kawiarnię i zapozował do wielu zdjęć, na których widać jego zaraźliwy, piękny uśmiech.

Jeżeli serce zabiło Wam mocniej, zadzwońcie do nas. Szukamy kochających opiekunów, którzy zadbają o jego zdrówko i odmienią los!

Kontakt w sprawie adopcji