Pyza

Pyza szuka domu na zawsze.

2-letnia Pyzulka jest pieskiem ciekawym świata, a jednocześnie bardzo wrażliwym. Kocha życie, ludzi i przede wszystkim zabawę 😊 Nie ma kondycji na forsowne spacery, ale uwielbia biegać, węszyć, bawić się piłeczką. Jest pozbawiona agresji wobec kogokolwiek i czegokolwiek, ale uwielbia podgryzać 😉 – zarówno ludzi, jak i kabelki i inne sprzęty.

Pyza w schronisku była psem bardzo lękliwym. W domu tymczasowym nabrała odwagi, ale na spacerach wciąż lubi wybierać znane sobie ścieżki.

W domu tymczasowym mieszka z inną, małą sunią, która jest dla niej dużym wsparciem. Na zewnątrz chętnie wita się z małymi pieskami.

U Pyzulki nauka życia domowego idzie nieco wolniej niż u większości psów. Cały czas sunia jest w trakcie nauki czystości i choć idzie jej coraz lepiej – wciąż co kilka dni zdarzają się wpadki.

Pyza ma krótkie podniebienie i małe dziurki w nosie, utrudniające oddychanie. Przeszła korektę podniebienia i plastykę skrzydełek nosa, co znacznie poprawiło oddychanie. Jest również pod opieką okulisty i ma stwierdzony zanik prawej gałki ocznej, która prawdopodobnie będzie musiała być usunięta. Drugie oczko wymaga systematycznego podawania kropelek.

Szukamy dla Pyzulki spokojnego domu i cierpliwych, czułych ludzi, którzy będą pracowali nad socjalizacją suni i dbali o jej zdrowie.

Kontakt w sprawie adopcji