Jessie

Jessie to jeszcze psie dziecko, a sporo już przeżyła. Jako kilkumiesięczny szczeniak wylądowała na łańcuchu w jednej z mazowieckich miejscowości. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy nie przeszli obojętnie wobec cierpiącego psa i tak malutka znalazła się pod naszą opieką. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Jessie ma pół roku (urodzona w okolicach kwietnia 2023), waży nieco ponad 5 kg. Jest bardzo energiczną, potrzebującą uwagi psiną. Uwielbia spać w łóżku i być zawsze blisko człowieka, ale umie też zostawać sama w domu. Świetnie dogaduje się z psami.

Nową rodzinę Jessi czeka na pewno trochę pracy. Mała – jak to szczeniak – bardzo lubi gryźć i to nie tylko zabawki, ale też nogawki spodni czy buty. Lękliwie reaguje na odgłosy pochodzące z klatki – piszczy wtedy i głośno szczeka. Wymaga też nauki spokojnego chodzenia na smyczy i mijania ludzi, bo z radości potrafi na kogoś skoczyć. Jessie jest jeszcze w trakcie treningu czystości, połączonego z diagnostyką pod kątem pasożytów. Miewa problemy jelitowe, a kupy niestety robi w mieszkaniu.

Szukamy dla malutkiej ludzi cierpliwych i konsekwentnych. Takich, którzy poświęcą jej czas i uwagę a także zapewnią odpowiednią dawkę ruchu i będą ją kochać do nieprzytomności!

Kontakt w sprawie adopcji

  • Krysia 664 248 224
  • Patrycja 505 804 235