Delta

Delta to łagodna, urocza sunia, której życie stawia wiele kłód pod nogi, lecz mimo to wciąż patrzy na świat z nadzieją. Kiedy miała zaledwie trzy miesiące, znaleziono ją w lesie, porzuconą wraz z trójką swojego rodzeństwa. Wtedy trafiła do schroniska, gdzie musiała stawić czoła poważnej infekcji. Dzięki opiece i miłości ludzi w schronisku, Delta odzyskała siły i swym szczenięcym urokiem skradała serce każdemu, kto miał okazję spojrzeć w jej błyszczące oczka.

Wydawało się, że adopcja, która odbyła się w niedługim czasie, przyniesie jej tylko radość i miłość. Los miał dla niej jednak inne plany…

Po niespełna 3 miesiącach okazało się, że potrzebuje pilnej operacji serca. U Delty zdiagnozowano otwarty przewód tętniczy (PDA), wadę wrodzoną, która obciąża jej młode serduszko. Mimo ogromnej chęci pomocy i zebrania niezbędnych środków, Delta w bardzo przykrych okolicznościach powróciła do schroniska, w stanie dużo poważniejszym niż kiedy ją diagnozowano. Obecnie czekamy, aż leczenie farmakologiczne poprawi jej kondycję na tyle, by można było ją bezpiecznie zoperować.

Ale Delta nie traci ducha! Mimo choroby jest energiczna i pełna życiowego entuzjazmu. Chcemy zrobić dla niej wszystko, co w naszej mocy, by mogła cieszyć się pełnią pieskowego życia. Wierzymy, że niedługo jej serce będzie zdrowe, a ona znajdzie kochający, odpowiedzialny dom.

Zachęcamy Was do śledzenia losów naszej wspaniałej Delty. Może to właśnie Wy będziecie tymi, którzy podarują jej dom pełen miłości i troski?

Kontakt w sprawie adopcji