Zuri

Czy Wy widzicie tą słodką buzię? To nasza Zuri! Młoda sunia, która jak na razie dała nam się poznać jako delikatna i spragniona kontaktu z człowiekiem dziewczyna.

Jest trochę przestraszona schroniskowymi realiami ale z drugiej strony bardzo kontaktowa i wpatrzona w człowieka. Ponad wszystko lubi być głaskana. Na spacerach bacznie obserwuje człowieka, jest skora do zabawy, ale potrafi też się przestraszyć gwałtownym ruchem. Jest bystra, szybko się uczy.

Ma to oczywiście swoje plusy i minusy. Zuri w mig łapie nowe komendy, ale też równie szybko uczy się, co zrobić, by człowiek jej uległ. Słodka wymuszaczka, która wejdzie na głowę (czasami nawet dosłownie!) jeśli ulegniemy jej urokowi. Cięzko jej odkleić się od człowieka, dlatego przyszły dom musi wiedzieć jak pracować z lękiem separacyjnym i co zrobić, żeby w domu nabrała pewności siebie. Dlatego szukamy dla Zuri osoby, która zechce podjąć z nią pracę i nie pozwoli na to by była rozpieszczona do granic możliwości. Nasza podopieczna potrzebuje konsekwentnej, świadomej osoby nastawionej na pracę z psem. Ze względu na jej wycofanie szukamy dla Zuri tylko domu bez dzieci.

Kontakt w sprawie adopcji