Mela

Mela od stycznia 2023 roku przebywa w domu tymczasowym.

SZUKAMY DOMU STAŁEGO!!!

Historia MELI jest podobna do historii tysięcy innych psów. Opiekun umarł, a rodzina nie chciała lub nie mogła się nią zająć. Nieważne. Rezultat jest ten sam. MELA, która całe życie spędziła w domu, na starość gdy najbardziej potrzebuje opieki wylądowała w schronisku. Mela mimo 13 lat na karku i sporej nadwagi jest całkiem żwawą staruszką. Na spacery chodzi chętnie i szybko przebiera łapkami. Smycz zna i umie na niej chodzić.

W tym wieku ma już zwyrodnienia w tylnych łapkach, co powoduje, że odrobinę nimi powłóczy. Będziemy to dogłębnie diagnozować w najbliższym czasie. Natomiast wyniki krwi jak na wiek i stan zaniedbania ma bardzo dobre. Póki co jest bardzo zdezorientowana tym gdzie się znalazła i wszechobecnym hałasem. Jest w wieku w który pies potrzebuje ciepła i spokoju.

Szukamy dla niej domu domu stałego. Domu, który jej nie zawiedzie i otoczy opieką na ostatnie lata jej życiu, który nie przestraszy się psiej starości i jest gotowy na koszty leczenia i opieki nad babcią MELĄ oraz na odchudzenie jej nieco. Nie znamy jej stosunku do dzieci i kotów, ale na obecnym etapie dała nam się poznać jako spokojna sunia.

Kontakt w sprawie adopcji