Heca

Heca ma wspaniałe puszyste czarno-brązowe futerko. Ta wspaniała suczka trafiła do nas bez końcówki jednej łapki, ale pomimo to świetnie sobie radzi. W najbliższym czasie, żeby ułatwić jej życie codzienne będzie nosić ortoprotezę robioną specjalnie dla niej. Heca aktualnie jest pod opieką Fundacji Przyjaciele Palucha.

Jest energiczną, młodą i wesoła sunią, która jak na swój wiek już wiele przeszła. Pomimo wszystko nie jest zrażona ani trochę do człowieka, wręcz jest spragniona kontaktu z człowiekiem. Chętnie węszy w trawie w poszukiwaniu smaczków, co jej wychodzi najzwyczajniej świetnie. Super radzi sobie w podróży samochodem.

Bardzo ładnie odnajduje się w towarzystwie innych piesków zarówno tych dużych jak i mniejszych. Co ciekawe i koty jej nie straszne, a nawet można powiedzieć, że świetnie się z nimi dogaduje, a na dodatek jest do nich bardzo delikatna!.

Heca to pies ideał jedyne, czego jej brakuje to kochającego domu, który jest gotowy na naukę z tak młodym psem. Będzie wspaniałą towarzyszką dla wesołych, aktywnych osób, które poświęcą jej odrobinę czasu na ruch i naukę nowych rzeczy.

Heca przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji