Tetris

Tetris jest przesłodkim maluchem i, choć jego metryka mogłaby sugerować coś innego, nie wygląda ani nie zachowuje się jak senior. Jest w nim mnóstwo radości życia i energii – wesoło hopsa na spacerach, jest aktywny, bawi się zabawkami. Uwielbia mizianki ze swoją tymczasowa opiekunką i umie się o nie dopominać 😉

Nasz piękny brunecik umie zostawać grzecznie sam w domu, przy regularnych spacerach zachowuje czystość. Jeszcze więcej zalet? Tetris ładnie podróżuje samochodem i pociągiem, chodzi do psiego fryzjera, gdzie jest bardzo grzeczny, nie boi się kąpieli, lubi czesanie, bez problemu daje sobie po spacerze wycierać łapki. W ogóle zaufanej osobie pozwala na wszystko.

Tetris w czasie pobytu w domu tymczasowym nauczył się ładnie tolerować inne psy. Najlepiej czuje się w towarzystwie stabilnych, większych od siebie psich ziomków. Na mniejsze, szczekliwe reaguje trochę nerwowo, ale wszystko przed nim i z czasem zapewne i te mniejsze psy nie będą go ekscytować. W domu tymczasowym Tetris mieszka z kotami, i z jednym z nich Tetris ładnie się zakolegował. Niestety starszy rezydent źle znosi obecność psa i dlatego pilnie szukamy dla Tetriska innego domu.

Jeśli chcesz go poznać, zadzwoń 🙂

Kontakt w sprawie adopcji