Sunny

Sunny przebywa w Schronisku na Paluchu. Aby nasza Fundacja mogła ją przejąć pod opiekę, potrzebny jest dom tymczasowy.

Sunny, idealna Przyjaciółka na czterech łapach PILNIE potrzebuje DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO.

Jej imię idealnie oddaje Jej charakter i osobowość. Sunny jest niezwykle pogodna, mimo że trafiła do schroniska tylko dlatego, że zaczęła się starzeć i chorować. Dopiero tutaj zajęliśmy się Jej guzem, który został usunięty. Niestety wyniki histopatologii nie pozostawiają złudzeń – nowotwór złośliwy pierwszego stopnia.

Sunny jednak nic sobie z tego nie robi. Nie wie, że musi rozpocząć leczenie, ale za to my wiemy, że jest jedna dobra informacja – na razie nie ma żadnych przerzutów. Kocha spacerować, wtulać swoją dużą głowę w kolana człowieka, poznawać nowe psiaki i rozkochiwać w sobie każdego kogo spotka na swojej drodze. Świetnie odczytuje psie i ludzkie sygnały, pięknie chodzi na smyczy, jest skupiona na przewodniku, uwielbia zabawę i odpoczynek. To wszystko jednak chciałaby robić w domu, otoczona opieką, troską i miłością. W schronisku nie narzeka, nie patrzy na nas smutno, cieszy się z tego co ma, ale też po prostu nie wie jak dużo mogłaby dostać. Czasem zerka pytająco gdy odprowadzamy Ją do boksu, jakby zastanawiała się, czy to konieczne? To jedyne momenty kiedy widać w Jej oczach zawód.

Sunny może zamieszkać z innym psem, podejrzewamy też, że może mieszkać z dziećmi, jest niezwykle łagodna. Nawet u weterynarza jest uśmiechnięta i chętna na mizianki. Bardzo prosimy o dom dla naszej przyjaciółki, chociażby tymczasowy, tak, aby nie musiała odchodzić w schroniskowym boksie i tak, żeby zdążyła jeszcze zaznać prawdziwej, domowej miłości.

Kontakt w sprawie adopcji