Cooper

Cooper obecnie mieszka w hoteliku. Szukamy dla niego domu stałego lub tymczasowego.

Cooper to duży psiak o radosnej mentalności beztroskiego szczeniaka pragnący miłości i zainteresowania człowieka. Niestety, ciągle nie jest mu dane spotkać wybrańca swojego życia, który zabierze go zza krat i podaruje mu dom pełen ciepła i uwagi. Cooper czeka już na tą upragnioną chwilę ponad 3 lata … i nie zasługuje na ani jeden dzień czekania dłużej.

Na co dzień Cooper uwielbia zabawę, beztroskie spacery i bieganie oraz węszenie wśród otaczających go zapachów, ale przede wszystkim kocha ludzi i każdą formę kontaktu z nimi. Pieszczoty i zabawy na trawie są jego żywiołem. Nawiązuje świetny kontakt z dziećmi i ich wspólne harce są ucztą dla oka.

Cooper dobrze czuje się w mieście – ruch uliczny go nie przeraża. Nie miał zbyt wielu doświadczeń, jeśli chodzi o przebywanie w domu, ale podczas sesji fotograficznej w mieszkaniu zachowywał się bardzo dobrze, był trochę podekscytowany, ale sądzimy, że szybko przyzwyczaiłby się do życia w bloku.

W kwestii oczu Cooper jest niestety chory na przewlekłe powierzchniowe zapalenie rogówki. Choroba jest jednak łatwa do leczenia i wymaga podawania mu raz dziennie kropli do oczu (być może do końca życia). To bardzo mały wysiłek i niewielki wydatek – Cooper bardzo ładnie daje sobie zakraplać oczka, nie jest to problematyczne.

Cooper potrzebuje miłości i zainteresowania. Raczej nie dogada się na razie z innym psem w jednym mieszkaniu, ale na spacerach nauczył się mijać spokojnie czworonogi. W hoteliku pracuje nad relacjami z psami i ma już psie koleżanki, z którymi wspólnie spaceruje. Cooperek miał kontakt z kotem w mieszkaniu i przy pierwszym spotkaniu go zignorował.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jeżeli nie będziemy mogli odebrać, prosimy SMS, na pewno oddzwonimy. Nie zwlekaj bo ominie Ciebie szansa na wyjątkową i najszczerszą przyjaźń w Twoim życiu. Być może już nie dostaniesz takiej szansy po raz drugi.

Kontakt w sprawie adopcji