Nosek

Nosek PILNIE szuka nowego domu!

Zapytacie dlaczego? Niestety w domu tymczasowym, w którym aktualnie mieszka, ilość bodźców, domowników, przytłacza go, i sprawia, że nie jest w pełni zrelaksowany:(  Mieszka też w domu z dziećmi, gdzie niestety mimo prób zaprzyjaźnienia obu stron, Nosek nadal nie jest zadowolony z ich obecności w domu, stresuje go to. I nie pozwala to ani domownikom ani Noskowi być w pełni szczęśliwymi:(

11 miesięcy pobytu Noska w domu tymczasowym sprawiły jednak, że zdążyliśmy go doskonale poznać i teraz wiemy jakie cechy powinien mieć jego przyszły dom stały.

🏠Szukamy domu bez dzieci i innych zwierząt

🏠Domu, gdzie nie ma wielu lokatorów, częstych gości, gdzie panuje w większości rutyna, przewidywalność i spokój

🏠W pobliżu domu dobrze jak będą spokojne tereny spacerowe, ponieważ duży ruch uliczny jeszcze Noska trochę stresuje, ponieważ wcześniej nigdy w mieście prawdopodobnie nie mieszkał

Jaki jest Nosek i dlaczego Warto zostać jego przyjacielem? 🙂

To kochana kluska. Mimo, że na początku jest lekko zdystansowany do obcych osób, i potrzebuje trochę czasu żeby zbudować relację, kiedy się przełamie, pójdzie za człowiekiem na koniec świata! Przewodnik jest dla niego ważny, i w domu, i na spacerze, aczkolwiek Nosek lubi też czasami być trochę uparty i robić po swojemu;)

W mieszkaniu zachowuje się praktycznie bez zarzutu. Załatwia się na dworze, umie kilka godzin zostać sam, lubi się trochę pobawić swoimi ulubionymi materiałowymi piłkami, ale większość czasu po prostu odpoczywa i śpi. Ceni sobie czułości, ale ważna jest też dla niego sama obecność, na tym samym łóżku/ w tym samym pokoju. 

Na spacerach jest bardzo grzeczny, i węszy, i pobiega i zrobi szybki trening podstawowych komend. Z psami dogaduje się poprawnie, ma charakter dominujący, na pewno cenne byłyby dla niego równoległe spacery z miłą suczką.

Nosek umie jeździć samochodem, komunikacją miejską, zna kaganiec, i bez problemu daje go sobie zakładać kiedy potrzeba (np. w tramwaju, u weterynarza)

To pies przed którym jeszcze całe życie, dużo do zobaczenia, do zjedzenia (Nosek to koneser suszonej kaczuszki:)) Teraz Nosek szuka tylko kompana, który będzie chciał przemierzać z nim świat, i który zapewni mu komfortowe dla niego warunki w domu.

Jeśli szukasz fajnego psa, poznaj Noska!🙂

Adoptując psa z domu tymczasowego, tak samo dajesz mu dom, miłość, a dodatkowo wiesz jak pies zachowuje się w bloku, mieszkaniu, mieście i w różnych innych sytuacjach:)

Kontakt w sprawie adopcji: