Leszy

Czy szukasz wiernego przyjaciela, który będzie nie tylko członkiem Twojej rodziny, ale także partnerem w nauce i przygodach? Poznaj Leszego – wyjątkowego psa w typie owczarka, który nie tylko kocha się uczyć, ale także doskonale odnajduje się w towarzystwie innych psów.

Leszy trafił do schroniska po wielodniowej tułaczce po jednej z podwarszawskich miejscowości. Dla tak wrażliwego psa, schronisko było wyrokiem. Leszy zaczął podupadać na zdrowiu, straszliwie schudł, nie potrafił się wyciszyć i zrelaksować w boksie. Ciągła frustracja go wykańczała. Obecnie Leszy przebywa w hotelu dla zwierząt.

Leszy to pies o niezwykłej inteligencji i wyjątkowym charakterze. Wszystko, czego potrzebuje, to opiekun, który doceni jego umiejętności i gotowość do nauki, bo Leszy jest wzorowym uczniem – zna komendy, kliker i jest doskonale zaznajomiony z klatką knelową. Choć tłumne miasto to nie jego świat, Leszy pięknie jeździ samochodem czy komunikacją miejską, umie zachować się w restauracji czy kawiarni. Podróżuje bezproblemowo i spokojnie, co sprawia, że może być doskonałym towarzyszem na wyjazdy i podróże. Wizyty u weterynarza nie stanowią dla niego problemu, jest spokojny i uległy. Ma jednak pewne wymagania zdrowotne – musi jeść hipoalergiczną karmę ze względu na problemy skórne, dlatego regularna opieka weterynaryjna i odpowiednia dieta są kluczowe dla jego dobrostanu.

Leszy uwielbia ruch, długie spacery, wszelką aktywność, a nade wszystko kocha się kąpać. Chyba całe życie mógłby spędzić w wodzie 🙂 W stosunku do swojego człowieka jest bardzo czuły, uwielbia spać w łóżku, kocha bliskość i przytulenie. Na spacerze pilnuje się przewodnika, ładnie chodzi na smyczy. Leszy zdecydowanie lepiej funkcjonuje ze stałym planem dnia i wprowadzoną rutyną. W domu stara się zachowywać czystość i nauczony jest zostawania samemu. Grzecznie czeka na jedzenie.

Leszy jest psem idealnym, kiedy ma wprowadzoną rutynę i są zaspokojone wszystkie jego potrzeby, dlatego szukamy dla niego osoby, która będzie partnerem, zapewniającym mu nie tylko miłość i troskę, ale także odpowiednie wyzwania intelektualne i aktywności fizyczne. Szukamy dla Leszego domu w troszkę spokojniejszej części miasta, gdzie nie będzie narażony na niezliczoną ilość bodźców pobudzających. Leszy może zamieszkać z trochę starszymi dziećmi.

Jeśli jesteś gotów dać Leszemu szansę na nowe życie pełne miłości i zrozumienia, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie, abyście mogli razem rozpocząć piękną przygodę.

Kontakt w sprawie adopcji

Zbiórka

Każdego, kto chciałby wesprzeć Lepszego, zachęcamy do wpłacania pieniędzy na nasze konto z dopiskiem ,,dla Leszego” w tytule lub na zbiórkę dedykowaną naszym podopiecznym przebywającym w hotelach.

5 zł dla 5 psiaków w hotelach https://pomagam.pl/psiakiwhotelikach