Fred

Fred od grudnia 2023 roku przebywa w domu tymczasowym.

Ze wszystkich pseudonimów, jakie ma Fred, tym najbardziej odpowiednim jest „przystojny drań”🤭 Fred łączy w sobie bowiem wszystkie zalety i hm, wyzwania, owczarków belgijskich. Jest inteligentny i żywiołowy, na spacerze zapewnia połączenie treningu uważności z crossfitem, lubi pracować nosem, kocha ludzi, natomiast jego relacja z innymi psami, z braku delikatniejszego słowa, jest dość trudna i wymaga przepracowania. Jednocześnie widzimy, że Fredzio ma potencjał, by zostać czyimś wspaniałym towarzyszem spacerów. Przy konsekwentnym podejściu zdarza mu się nawet rezygnować z konfrontacji z psiakami i przyjść do człowieka po wsparcie😉 Jakiego domu szukamy dla naszego słodkiego drania? takiego, który będzie miał pomysł na pracę z psem i będzie w stanie zapewnić mu odpowiednio dużo rozrywki fizycznej i umysłowej, świadomego potencjalnych problemów zdrowotnych rasy, raczej bez innych zwierząt.

Fred wziął udział w akcji Adoptuj Warszawiaka! Wpakował się do samochodu od razu po otwarciu drzwi. W drodze do parku ewidentnie chciał wejść na przednie siedzenie 😃. Sporo czasu upłynęło zanim trochę wyluzował, na szczęście smaczkami za każdym razem można było jego uwagę odwrócić i zmieniał się w aniołka na chwilę.
Fred okazał się “psem na baby” lubi zaczepiać panie zdecydowanie częściej niż panów, nie jakoś nachalnie, nie skacze, ale ma tak, że nagle podejdzie i tryknie nosem. Panie zazwyczaj reaguja uśmiechem… panowie rzadziej. 🤭 W drodze powrotnej był bardzo spokojny spokojny i leżał większość drogi.

Jeśli jesteście gotowi podjąć wyzwanie i nieco poskromić, a może raczej ukierunkować😃 ten psi żywioł, dzwońcie do nas!

Kontakt w sprawie adopcji: