Cappuccino

Maluszek o imieniu Cappuccino choruje na padaczkę i nie może przebywać w schronisku, dlatego obecnie mieszka w domu tymczasowym, ale nadal szuka domu stałego!

Psiak został adoptowany ze Schroniska w 2020 r., niestety opiekun wykazał się sporą niefrasobliwością i dopuścił do kilku ucieczek Cappuccino (wychodził bez smyczy).

Cappuccino (nazywany Kapciem) pomimo choroby jest wesołym, energicznym, lubiącym zabawy psiakiem. Uwielbia pieszczoty, o które potrafi się dopominać podkładając główkę pod rękę lub zaczepiając łapką. Na spacery chłopaka namawiać nie trzeba, wystarczy pokazać mu szelki i już jest gotowy na wycieczkę. Trzeba jednak pamiętać, że bezwzględnie musi chodzić na smyczy, gdyż zatracając się w węszeniu może oddalić się od opiekuna i zgubić.

Cappuccino lubi podróżować samochodem, nawet długie trasy nie sprawiają mu problemu. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie ludzi, jednak nie może zbyt długo przebywać w hałaśliwych, zatłoczonych miejscach, w których dużo się dzieje. Czuje się wtedy niekomfortowo, jest zdezorientowany i przytłoczony.

Obecnie mieszka z psim “bratem” Dobbym i bardzo dobrze się z nim dogaduje. Mógłby zamieszkać z innym psem po wcześniejszym zapoznaniu. Nie znamy jego stosunku do kotów. Nie powinien mieszkać w domu z małymi dziećmi, ze względu na swoją chorobę potrzebuje spokoju.

Kontakt w sprawie adopcji

Zbiórka

Każdego, kto chciałby wesprzeć Cappuccino, zachęcamy do wpłacania pieniędzy na nasze konto z dopiskiem ,,dla Kapcia” w tytule lub na dedykowaną zbiórkę.

Na zdrówko Cappuccino https://pomagam.pl/cappuccino