Major

Major na stare lata znalazł się w schronisku. Czyżby ktoś się go pozbył, gdy tylko zaczął chorować? Ten starszy pan cierpi na przewlekłą niewydolność nerek i musi regularnie przyjmować leki oraz jeść specjalną karmę. Dodatkowo ma dysplazję stawów biodrowych, przez co porusza się powoli i kuleje.

Szukamy serca pełnego miłości i troski, które chciałoby przyjąć Majora pod swoje skrzydła. Ten delikatny piesek nie może już chodzić na długie dystanse, dlatego podczas spacerów zalecamy częste przystanki, aby odpoczął. Major uwielbia leżeć na trawie i obserwować świat dookoła.

Major jest przyjaznym psiakiem, szybko zaprzyjaźnia się z nowymi osobami i uwielbia głaskanie. Potrafi wyrazić swoją chęć do pieszczotek, unosząc delikatnie głowę i podsuwając rękę.

Psiak ładnie chodzi na smyczy, ale często na psy reaguje bojowo. Być może sprawdziłby się jako towarzysz spokojnej suczki.

Jeśli masz miejsce w swoim sercu i życiu na takiego przyjaciela, który będzie cieszyć się spokojnymi chwilami razem z Tobą, daj szansę Majorowi. Daj mu ciepły dom i miłość, której tak bardzo potrzebuje.

Kontakt w sprawie adopcji