Kevin

Kiedy domowy pies trafia do schroniska zawsze budzi to w nas żal i złość. Kiedy spotyka to seniora jest to tym bardziej bolesne. Bo starszy pies ma o wiele mniejsze szanse na dom. Zazwyczaj zdrowie już szwankuje, słuch nie ten, nogi nie noszą tak jak kiedyś, pojawiają się typowe starcze problemy: demencja, posikiwanie… Kevin ma zmianę w pęcherzu moczowym( badania wskazują na nowotwór o niewielkim stopniu złośliwości) , która jest regularnie obserwowana. Poza tym póki co jego wyniki nie są złe.

Od kiedy staruszek zaczął wychodzić częściej na spacery sprawia wrażenie bardziej radosnego i często naprawdę ma ochotę na dłuższy pobyt poza boksem. Widać jak cieszy się na widok ludzi, którzy do niego przychodzą, choć czasem żyje już trochę w swoim własnym świecie.

Obecnie Kevin przebywa w swoim dożywotnim domu tymczasowym, gdzie w końcu może cieszyć się urokami życia. Ochoczo drepcze na spacerki i z wielką chęcią sępi smaczki. Ma zapewnione wszystko, czego potrzebuje a my wspieramy go finansowo 🙂