Alf

Od października Alf przebywa w domu tymczasowym.

Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy Alfa, byliśmy przerażeni jego stanem. Był skrajnie niedożywiony, miał wadę postawy, złamany palec u łapy, „wypadające” prącie i ropiejącą skórę. Bardzo łatwo ranił się w głowę i był to zapewne efekt niedożywienia i ogólnego osłabienia. Całe szczęście Alf trafił do domu tymczasowego, w którym dochodzi do zdrowia i powoli rozkwita. Przybrał na wadze i leczy zmiany skórne. Jego diagnoza to głębokie ropne zapalenie skóry owczarków niemieckich.

Dzięki pobytowi w domu tymczasowym Alf otworzył się i dał poznać jako zabawowy młodzieniec ciekawy świata. Dzielnie znosi wizyty u weterynarza i czasem nawet przyśnie w poczekalni. 😴 W domu chętnie przyłącza się do oglądania filmów 🍿 i towarzyszy przy codziennych czynnościach takich jak pranie. 🧼 Jest otwarty na zawieranie nowych znajomości z psami i podchodzi do nich bardzo entuzjastycznie. Ma też już za sobą pierwszą przejażdżkę komunikacją miejską 🚌

Rozglądamy się za domem stałym dla Alfa. Poza aspektem medycznym opieka nad Aflem to czysta przyjemność.

🏙️ Alf świetnie odnajduje się w miejskich warunkach

🏅 Nie ma lęku separacyjnego i nie niszczy w domu

🚽 W mieszkaniu zachowuje czystość

🐕‍🦺 Pięknie chodzi na smyczy

⚽ Jest chętny do zabawy np. szarpakiem

🩺 Wymaga dalszego leczenia, więc jego przyszły dom musi być gotowy na koszty z tym związane

🐕 Może zamieszkać z innymi psami po wcześniejszym zapoznaniu

🧒 Może zamieszkać z większymi dziećmi

🐈 🐇 Nie znamy jego stosunku do kotów i małych zwierząt, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadzić zapoznanie

Zapraszamy każdego gotowego do opieki nad tym kochanym zwierzakiem do kontaktu telefonicznego, jeśli nie będziemy mogli odebrać, prosimy o wiadomość sms, na pewno oddzwonimy.

Kontakt w sprawie adopcji