Bruno

Spójrzcie tylko, nawet takie piękne psy jak Bruno stają się bezdomne na starość… Psi senior trafił do schroniska zaniedbany, skołtuniony…

Bruno jest w typie owczarka belgijskiego, duży, silny psiak z charakterem. Wspaniały pies, przyjazny w stosunku do ludzi. Ogromnie cierpliwy i wyrozumiały, pozwala na różne zabiegi przy sobie, kąpiel czy czesanie to dla niego nie problem.

Na początku odstraszał szczekaniem wszystkie mijane psy, ale z biegiem czasu oswoił się z taką liczbą psów wokół, że teraz spokojnie wszystkie mija. Przygląda się zaciekawiony i nie odpowiada na zaczepki, pięknie reaguje na odwołanie. Był już na akcji Adoptuj Warszawiaka poza schroniskiem i poradził sobie wyśmienicie. Jazda autobusem to dla niego żaden problem, nawet jak wokoło było pełno psów. Sam ignoruje psy, jedynie nie pozostaje dłużny, gdy zaczepią go inni 🙂 Po parku spacerował chętnie, zwiedzał nowe miejsca i sporo węszył, chętnie nastawiał głowę do głaskania dużym i małym, bo do dzieci też jest spokojny i delikatny.

Bruno przyjmuje lek na tarczycę, wątrobę, pęcherz, stawy oraz suplement na serce. Ma problemy z tylnymi łapami, jeszcze radzi sobie nieźle, ale widać, że zaczynają się problemy zwyrodnieniowe. Dostaje też zastrzyki przeciwbólowe i przeciwzapalne, aby jak najdłużej utrzymać go na łapach.

Dla Bruno najlepszy będzie dom z ogródkiem, lub mieszkanie w bloku z windą…dom bez innych zwierząt…

Czy ktoś otworzy serce dla Bruno?

Kontakt w sprawie adopcji