Stejsi

Stejsi w styczniu trafiła do domu tymczasowego w smutnych okolicznościach 🙁 Jej panu drastycznie podniesiono czynsz za mieszkanie, musiał znaleźć szybko nowe lokum, gdzie nie pozwolono mu na zatrzymanie suni 🙁 Dlatego zwrócił się o pomoc do Fundacji Przyjaciele Palucha i tak Stejsi znalazła się w domu tymczasowym.

Stejsi ma dopiero dwa latka, waży niecałe 11 kg. Jest zadbaną, domową suczką. Na początku jest trochę nieśmiała wobec nowych osób, ale szybko przełamuje lody. A jak już kogoś pozna, okazuje się bardzo uczuciowym pieskiem, wymagającym uwagi i uwielbiającym spać człowiekowi na kolankach 😉

Malutka umie zachować się w mieszkaniu – nie załatwia się w domu, nie niszczy, gdy zostaje sama, nie jest też zbyt szczekliwa. Potrafi sama bawić się zabawkami.
Kocha spacery, które w jej towarzystwie są przyjemnością, bo pięknie chodzi na smyczy. Lubi chwilę poszaleć, ale przez większość spaceru jest spokojna, wącha i eksploruje.
To miejska panienka – ruch uliczny nie robi na niej żadnego wrażenia, pięknie też jeździ samochodem.
Z większością psów bardzo dobrze się dogaduje; sama inicjuje zabawę w berka, lubi zarówno gonić, jak i być gonioną 😉

Stejsi w domu nie zawsze radzi sobie z emocjami. Najlepiej funkcjonuje, gdy jest pod opieką jednej osoby. Przy większej liczbie ludzi w domu zdarza jej się obszczekiwać raz jedną, raz drugą osobę. Tymczasowi opiekunowie pracują nad tym problemem pod okiem behawiorystki i mała robi postępy, wiemy jednak, że najszczęśliwsza byłaby jako zwierzęca jedynaczka w domu singla 😉

Stacey jest zdrowa, zaszczepiona, wykastrowana, zaczipowana.

Kontakt w sprawie adopcji