Ziółko

PILNIE POTRZEBNY DOM CHOĆBY TYMCZASOWY

Ziółko przebywa w Schronisku na Paluchu. Aby nasza Fundacja mogła go przejąć pod opiekę potrzebny jest dom tymczasowy.

Ziółko jest bardzo pozytywnym psiakiem – kocha przytulanie i smakołyki. Zawsze, kiedy odwiedzamy go w boksie, bardzo się cieszy i jest chętny na spacer. Na spacerze trzyma się blisko człowieka i wpatruje się w niego z nadzieją na jakiegoś smakołyka albo dobre słowo 😉 Przy cieplejszej pogodzie uwielbia wylegiwać się w trawie, przytulony do człowieka, i podstawia się do głaskania. Pięknie, spokojnie chodzi na smyczy, na inne psy z dystansu reaguje obojętnie.

Niestety stan jego zdrowia pozostawia dużo do życzenia, a wiemy, że w schronisku będzie się on dramatycznie pogarszał 🙁 Ziółko ma problemy z tylnymi łapkami, prawdopodobnie niedowidzi.

Wiemy, że po Ziółko nie ustawi się kolejka chętnych… Nigdy jednak nie tracimy nadziei na domy dla naszych podopiecznych – może i do Ziółka uśmiechnie się los? Może ktoś znajdzie dla niego ciepły kąt w swoim domu i wolne miejsce w sercu? Ziółko szuka opiekunów gotowych na przyjęcie psiaka z problemami zdrowotnymi, który w schroniskowej kolejce po dom znajduje się na szarym końcu 🙁 W zamian oferuje całe swoje psie serce. Ze względu na jego łapki szukamy dla Ziółka domu/mieszkania bez wielu schodów.

Kontakt w sprawie adopcji