Joker

Joker od kwietnia 2023 przebywa w domu tymczasowym. Więcej informacji wkrótce.

——

Psy takie jak Joker nie znajdują szybko nowych opiekunów. Zazwyczaj spędzają tu w schronisku dużo czasu a i się zdarza że zostają tu do końca życia. Joker jest starszym psiakiem. Jednak patrząc na to jak się zachowuje i jak ochoczo chodzi na spacery nikt by nie uwierzył że ma już 11 lat… Jest bardzo aktywnym seniorem. Kiedy przychodzi czas na jego spacer pełen wigoru opuszcza swój boks i prowadzi swoich wolontariuszy tam gdzie nos go poprowadzi. Uwielbia długie, energiczne spacery. Jest również wielkim fanem węszenia i eksplorowania terenu i oczywiście wszelkich smakołyków.

Nasz senior jest wielkim fanem jedzenia jak to przystało na każdego psa. Zdarza się mu szukać na spacerze różnych źródeł pożywienia, jednak akceptuje kaganiec i można z powodzeniem mu go założyć co całkowicie eliminuje problem. Staramy się go tego oduczyć, żeby przyszły opiekun mógł spacerować z Jokerem bez obawy że znajdzie jakieś nieładnie pachnące znalezisko.

Joker przyjmuje tabletki wspomagające pracę serca, po adopcji konieczne będą regularne kontrole u kardiologa. Serduszko naszego seniora musi nadążać za jego energicznym ciałem i umysłem 😉 Joker doskonale radzi sobie z podróżowaniem transportem publicznym (auto, autobus, pociąg) jak i samochodowym. Szukamy dla niego domu, w którym będzie traktowany jak członek rodziny, a jego zdrowie nie zostanie zaniedbane. Mieszkanie czy dom. Dla niego bez różnicy gdzie zamieszka. Raczej nie polecamy go do domu z dziećmi i z innymi psami. Stosunek do kotów nieznany.

Kontakt w sprawie adopcji